|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 47.65 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 32.2 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 25000 год |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Товщина | 25 мм |
| Управління швидкістю обертання (опис) | за рахунок PWM |
| Швидкість вентилятора | 800RPM |
Новий відгук або коментар
Вентилятор 1stPlayer FC(AP) White (FC(AP)-WH)
Немає в наявності
Код товару: 609028
249 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
9-лопатевий вентилятор забезпечує тиху роботу. Антивібраційна система кріплення для зниження шуму Підтримка синхронізації aRGB для узгоджених світлових ефектів Нескінченний дзеркальний дизайн збоку для чудового візуального ефекту
![Вентилятор 1stPlayer FC(AP) White (FC(AP)-WH) [609028] Вентилятор 1stPlayer FC(AP) White (FC(AP)-WH) [609028]](/content/images/40/390x390l80mc0/31163182174393.jpg)
![Вентилятор 1stPlayer FC(AP) White (FC(AP)-WH) [609028] Вентилятор 1stPlayer FC(AP) White (FC(AP)-WH) [609028]](/content/images/40/390x390l80mc0/60579669942775.jpg)
![Вентилятор 1stPlayer FC(AP) White (FC(AP)-WH) [609028] Вентилятор 1stPlayer FC(AP) White (FC(AP)-WH) [609028]](/content/images/40/390x390l80mc0/52003784403583.jpg)
![Вентилятор 1stPlayer FC(AP) White (FC(AP)-WH) [609028] Вентилятор 1stPlayer FC(AP) White (FC(AP)-WH) [609028]](/content/images/40/390x390l80mc0/52084323309441.jpg)