|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 70 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 1.68 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.3 А |
| Повітряний потік | 21.9 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 3-Pin |
| Розмір вентилятора | 80 мм |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 28.3 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 год |
| Тип підшипника вентилятора | ковзання (Sleeve Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | Molex. 3-pin |
| Тиск | 0.81 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор AeroCool Force 8 Black (ACF1-FC00110.11)
Немає в наявності
Код товару: 608907
89 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відмінна ціна
Цей 80 міліметровий вентилятор за доступною ціною, простого налаштування і ефективному охолодженню - ідеально підходить для збирачів ПК початкового рівня. Вигнуті лопаті
Вигнуті лопаті вентилятора ефективно направляють потік повітря, збільшуючи тиск повітря і зменшуючи опір повітря для максимальної продуктивності.
![Вентилятор AeroCool Force 8 Black (ACF1-FC00110.11) [608907] Вентилятор AeroCool Force 8 Black (ACF1-FC00110.11) [608907]](/content/images/1/390x390l80mc0/67406093080991.jpg)
![Вентилятор AeroCool Force 8 Black (ACF1-FC00110.11) [608907] Вентилятор AeroCool Force 8 Black (ACF1-FC00110.11) [608907]](/content/images/1/390x390l80mc0/59586424638122.jpg)