|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 68 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 3 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.25 A |
| Повітряний потік | 21.9 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | RGB |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Роз'єми живлення | 3-Pin + Molex |
| Розмір вентилятора | 80 мм |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 28.3 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 год |
| Тип підшипника вентилятора | ковзання (Sleeve Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | Molex. 3-pin |
| Тиск | 0.81 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11)
Немає в наявності
Код товару: 608905
119 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
8см FRGB ВЕНТИЛЯТОР 80-міліметровий вентилятор з 3-контактним роз'ємом Molex+ оснащений стильним фіксованим світлодіодним RGB підсвічуванням, що надає особливу привабливість вашому пристрої. Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження та мінімальний повітряний опір. -Поставляється з роз'ємом Molex + 3-контактним роз'ємом -Фіксоване світлодіодне підсвічування RGB надає особливої привабливості вашому пристрої -Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження -Швидкість обертання вентилятора 1500 об/хв.
![Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905] Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905]](/content/images/2/390x390l80mc0/90084219866757.jpg)
![Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905] Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905]](/content/images/2/390x390l80mc0/13303882820905.jpg)
![Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905] Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905]](/content/images/2/390x390l80mc0/24898912503480.jpg)
![Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905] Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905]](/content/images/2/390x390l80mc0/98730877142471.jpg)
![Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905] Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905]](/content/images/2/390x390l80mc0/33658796920700.jpg)
![Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905] Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905]](/content/images/2/390x390l80mc0/73913462279037.jpg)
![Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905] Вентилятор AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) [608905]](/content/images/2/390x390l80mc0/16615972259291.jpg)