|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 133 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 1.92 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.3 А |
| Повітряний потік | 29.8 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | Molex |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 22.1 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 год |
| Споживаний струм | 0.16 А |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | Molex. 4-pin |
| Тиск | 1.23 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Aerocool Motion 12 (ACF3-MT00210.11)
Немає в наявності
Код товару: 608902
159 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Цей вентилятор відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і якості і забезпечує ефективне охолодження. Знімні лопаті вентилятора полегшують його обслуговування. Противібраційні прокладки поглинають і пригнічують вібрацію, що виникає під час роботи вентилятора. Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження. • Оптимальне співвідношення ціни і якості • Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження • Противібраційний прокладки поглинають і пригнічують вібрацію, що виникає під час роботи вентилятора. • Знімні лопаті вентилятора полегшують його обслуговування • Використання гідравлічного підшипника підвищує надійність і ефективність
![Вентилятор Aerocool Motion 12 (ACF3-MT00210.11) [608902] Вентилятор Aerocool Motion 12 (ACF3-MT00210.11) [608902]](/content/images/5/335x390l80mc0/46976762324686.jpg)
![Вентилятор Aerocool Motion 12 (ACF3-MT00210.11) [608902] Вентилятор Aerocool Motion 12 (ACF3-MT00210.11) [608902]](/content/images/5/534x390l80mc0/29046560373402.jpg)
![Вентилятор Aerocool Motion 12 (ACF3-MT00210.11) [608902] Вентилятор Aerocool Motion 12 (ACF3-MT00210.11) [608902]](/content/images/5/394x390l80mc0/65138628182088.jpg)
![Вентилятор Aerocool Motion 12 (ACF3-MT00210.11) [608902] Вентилятор Aerocool Motion 12 (ACF3-MT00210.11) [608902]](/content/images/5/532x390l80mc0/36857212492736.jpg)
![Вентилятор Aerocool Motion 12 (ACF3-MT00210.11) [608902] Вентилятор Aerocool Motion 12 (ACF3-MT00210.11) [608902]](/content/images/5/390x390l80mc0/35586675518263.jpg)