|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 88 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 1.68 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.14 A |
| Повітряний потік | 21.5 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | Molex |
| Розмір вентилятора | 80 мм |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 25.3 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 год |
| Споживаний струм | 0.14 А |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | Molex |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор AeroCool Motion 8 (ACF1-MT00210.11)
Немає в наявності
Код товару: 608900
99 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Цей 8-сантиметровий вентилятор відрізняється оптимальним співвідношенням ціни та якості та забезпечує ефективне охолодження. Тому він є ідеальним рішенням для збирачів ПК початкового рівня. Знімні лопаті вентилятора полегшують його обслуговування. • Оптимальне співвідношення ціни та якості • Знімні лопаті вентилятора полегшують його обслуговування • Використання гідравлічного підшипника підвищує надійність та ефективність • Максимальна швидкість обертання вентилятора 2000 об/хв. • Оснащений 4-контактним роз'ємом Molex
![Вентилятор AeroCool Motion 8 (ACF1-MT00210.11) [608900] Вентилятор AeroCool Motion 8 (ACF1-MT00210.11) [608900]](/content/images/3/389x390l80mc0/79003817786065.jpg)
![Вентилятор AeroCool Motion 8 (ACF1-MT00210.11) [608900] Вентилятор AeroCool Motion 8 (ACF1-MT00210.11) [608900]](/content/images/3/390x390l80mc0/94793034926179.jpg)