|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 107 г |
| Вага без упаковки, кг | 0.11 |
| Вага в упаковці, кг | 0.15 |
| Гарантія | 72 міс. |
| Енергоспоживання | 1.44 Вт |
| Живлення від материнської плати | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1350 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна напруга, В | 12.00 |
| Номінальний струм | 0.12 A |
| Повітряний потік | 53 CFM |
| Повітряний потік, фут³/хв | 90.10 |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 3-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Споживаний струм | 0.21 А |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 1 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
| Швидкість вентилятора | 1350 об/хв |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Arctic F12 Black (ACFAN00201A)
Немає в наявності
Код товару: 612977
189 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Інноваційна конструкція лопатей вентилятора покращує повітряний потік та забезпечує високоефективну вентиляцію. Крильчатка була розроблена з акцентом на мінімізацію рівня шуму, забезпечуючи при цьому бажаний повітряний потік і тиск. Гідродинамічний підшипник оснащений масляною капсулою, яка запобігає витоку мастила. Таким чином, цей підшипник такий же тихий, як і підшипник ковзання, але має значно довший термін служби. Навіть на низьких швидкостях робочий звук нового двигуна Arctic ледь помітний.
![Вентилятор Arctic F12 Black (ACFAN00201A) [612977] Вентилятор Arctic F12 Black (ACFAN00201A) [612977]](/content/images/39/390x390l80mc0/48061860237091.jpg)
![Вентилятор Arctic F12 Black (ACFAN00201A) [612977] Вентилятор Arctic F12 Black (ACFAN00201A) [612977]](/content/images/39/390x390l80mc0/97024365561820.jpg)
![Вентилятор Arctic F12 Black (ACFAN00201A) [612977] Вентилятор Arctic F12 Black (ACFAN00201A) [612977]](/content/images/39/390x390l80mc0/99659191224964.jpg)
![Вентилятор Arctic F12 Black (ACFAN00201A) [612977] Вентилятор Arctic F12 Black (ACFAN00201A) [612977]](/content/images/39/390x390l80mc0/71890128252702.jpg)