|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 139 г |
| Вага без упаковки, кг | 0.14 |
| Вага в упаковці, кг | 0.19 |
| Гарантія | 72 міс. |
| Живлення від материнської плати | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна напруга, В | 12.00 |
| Номінальний струм | 0.16 А |
| Повітряний потік | 56.3 CFM |
| Повітряний потік, фут³/хв | 95.65 |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 3-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 2.2 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
| Швидкість вентилятора | 1800 rpm |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A)
Немає в наявності
Код товару: 612976
249 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
При розробці нового P12 особливу увагу приділили сфокусованому потоку повітря і високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть за підвищеного опору повітря. Тому P12 особливо добре підходить для використання на радіаторах. Численні вдосконалення, такі як оновлена технологія двигуна та нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність вентиляторів. У внутрішніх тестах продуктивності нові вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів. Завдяки розробленій у Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя у підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися більшим терміном служби вашого вентилятора.
![Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976] Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976]](/content/images/49/390x390l80mc0/72307773051093.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976] Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976]](/content/images/49/390x390l80mc0/68926726944047.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976] Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976]](/content/images/49/390x390l80mc0/16151411948716.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976] Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976]](/content/images/49/390x390l80mc0/51275054637867.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976] Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976]](/content/images/49/390x390l80mc0/41769365028977.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976] Вентилятор Arctic P12 Black (ACFAN00118A) [612976]](/content/images/49/390x390l80mc0/31695236077419.jpg)