|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 515 г |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 3 |
| Кількість у комплекті, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 77.4 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Технології підсвічування | ASUS Aura Sync |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 3.3 мм H2O |
| Товщина | 28 мм |
| Управління швидкістю обертання (опис) | за рахунок PWM |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020)
Немає в наявності
Код товару: 609094
2 909 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпусний вентилятор TUF Gaming TR120 ARGB забезпечує високу продуктивність і довговічність у веселкових кольорах.
![Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094] Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094]](/content/images/43/390x390l80mc0/64618119373137.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094] Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094]](/content/images/43/390x390l80mc0/26234612975022.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094] Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094]](/content/images/43/390x390l80mc0/50295105929333.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094] Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094]](/content/images/43/390x390l80mc0/48950917578183.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094] Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094]](/content/images/43/390x390l80mc0/48155050567517.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094] Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094]](/content/images/43/390x390l80mc0/84176344207381.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094] Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094]](/content/images/43/390x390l80mc0/71395309720749.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094] Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094]](/content/images/43/390x390l80mc0/89087419617952.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094] Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094]](/content/images/43/390x390l80mc0/84913129343129.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094] Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094]](/content/images/43/390x390l80mc0/61633540713187.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094] Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) [609094]](/content/images/43/390x390l80mc0/42022983194863.jpg)