|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Енергоспоживання | 2.76 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 56.5 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.66 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
| Управління швидкістю обертання (опис) | за рахунок PWM |
| Швидкість вентилятора | 500RPM |
Новий відгук або коментар
Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C)
Немає в наявності
Код товару: 611384
609 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Світлодіодне RGB-підсвічування з можливістю налаштування У RF 120 використовуються шість яскравих RGB-світлодіодів, тому він відмінно підходить для підсвічування вашого ПК і здатний створювати «магічні» ефекти зі зміною режимів, включаючи «дихаючий», постійне підсвічування і режим автоматичної зміни кольорів. Зручне управління RGB-підсвічуванням У комплект поставки входить провідний пульт управління, за допомогою якого можна змінювати швидкість обертання вентилятора і режими роботи підсвічування. Поліпшене охолодження системи Сила повітряного потоку і тиск повітря, які створює вентилятор, підібрані так, щоб забезпечити повну сумісність з будь-яким корпусом або системою водяного охолодження.
![Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384] Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384]](/content/images/20/650x390l80mc0/64681802749740.jpg)
![Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384] Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384]](/content/images/20/650x390l80mc0/77877903829769.jpg)
![Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384] Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384]](/content/images/20/650x390l80mc0/11780761206724.jpg)
![Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384] Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384]](/content/images/20/650x390l80mc0/20823397751366.jpg)
![Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384] Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384]](/content/images/20/650x390l80mc0/60955365460088.jpg)
![Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384] Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384]](/content/images/20/650x390l80mc0/91560744320332.jpg)
![Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384] Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384]](/content/images/20/650x390l80mc0/13638342532498.jpg)
![Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384] Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384]](/content/images/20/650x390l80mc0/32858264979546.jpg)
![Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384] Вентилятор DeepCool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C) [611384]](/content/images/20/390x390l80mc0/65716231655948.jpg)