|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 15 г |
| Гарантія | 6 міс. |
| Енергоспоживання | 1.44 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 3.08 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 3-Pin |
| Розмір вентилятора | 40 мм |
| Розміри | 40 х 40 х 10 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Тип підшипника вентилятора | кочення (Ball Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Товщина | 10 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Gembird (D40BM-12A)
Немає в наявності
Код товару: 608863
89 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Для уникнення перегріву системи і більш ефективного відведення тепла пристроями, що виділяється, використовуються додаткові корпусні вентилятори, оскільки чим холодніші компоненти, тим стабільніше робота системи. Компанія GEMBIRD виробляє різні види корпусних кулерів під різні вимоги і характеристики. Кулери відрізняються зовнішніми розмірами, частотою обігу вентилятора, таким важливим фактором як галасливість і дизайн.
![Вентилятор Gembird (D40BM-12A) [608863] Вентилятор Gembird (D40BM-12A) [608863]](/content/images/25/390x390l80mc0/73848016361473.jpg)
![Вентилятор Gembird (D40BM-12A) [608863] Вентилятор Gembird (D40BM-12A) [608863]](/content/images/25/390x390l80mc0/25036346833119.jpg)