|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 1 міс. |
|---|---|
| Енергоспоживання | 1.92 Вт |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4250RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 8.34 CFM |
| Розмір вентилятора | 50 мм |
| Розміри | 50 х 50 х 10 мм |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 г |
| Споживаний струм | 0.16 А |
| Тип підшипника вентилятора | втулка (підшипник ковзання) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 2.17 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Sleeve 50x50x10mm (D50SM-12AS)
Немає в наявності
Код товару: 608855
59 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компанія Gembird вже тривалий час випускає якісні комплектуючі до ПК і продукцію комп"ютерної периферії. Кулер для корпусу Gembird D50BM-12AS Sleeve є простим і недорогим варіантом охолодження системи. Вентилятор не видає багато шуму і буде відмінним вибором для вашої системи за доступною ціною. Особливості: розмір: 50х50х10 мм; швидкість обертання: 4200 об/хв; харчування: 3-pin; рівень шуму: 28 дБ. Компанія Gembird виробляє свій товар на власних заводах в Китаї, що забезпечує значну цінову перевагу і конкурентоспроможні ціни для її споживачів
![Вентилятор Sleeve 50x50x10mm (D50SM-12AS) [608855] Вентилятор Sleeve 50x50x10mm (D50SM-12AS) [608855]](/content/images/19/266x250l80mc0/90791722663734.jpg)
![Вентилятор Sleeve 50x50x10mm (D50SM-12AS) [608855] Вентилятор Sleeve 50x50x10mm (D50SM-12AS) [608855]](/content/images/19/390x390l80mc0/89620604782159.jpg)