|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 47 г |
| Гарантія | 1 міс. |
| Енергоспоживання | 1.44 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.12 A |
| Повітряний потік | 15.36 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 3-Pin |
| Розмір вентилятора | 60 мм |
| Розміри | 60 х 60 х 15 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 25000 год |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Тип підшипника вентилятора | ковзання (Sleeve Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 3.8 мм H2O |
| Товщина | 15 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Gembird Sleeve 60x60x15mm (D6015SM-3)
Немає в наявності
Код товару: 608857
79 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компанія Gembird вже тривалий час випускає якісні комплектуючі до ПК і продукцію комп'ютерної периферії. Кулер для корпусу Gembird D6015SM-3 Sleeve є простим і недорогим варіантом охолодження системи. Вентилятор не видає багато шуму і буде відмінним вибором для вашої системи за доступною ціною. Особливості: розмір: 60х60х15 мм; швидкість обертання: 4000 об/хв; живлення: 3-pin; рівень шуму: 32 дБА. Компанія Gembird виробляє свій товар на власних заводах в Китаї, що забезпечує значну цінову перевагу і конкурентоспроможні ціни для її споживачів
![Вентилятор Gembird Sleeve 60x60x15mm (D6015SM-3) [608857] Вентилятор Gembird Sleeve 60x60x15mm (D6015SM-3) [608857]](/content/images/24/390x390l80mc0/37816354998505.jpg)
![Вентилятор Gembird Sleeve 60x60x15mm (D6015SM-3) [608857] Вентилятор Gembird Sleeve 60x60x15mm (D6015SM-3) [608857]](/content/images/24/390x390l80mc0/26710848462379.jpg)