|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 70 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 28.5 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 3-Pin |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Розміри | 92 х 92 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор ID-Cooling, 92x92x25мм, 3-pin, чорний (NO-9225-SD)
Немає в наявності
Код товару: 612594
139 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вентилятор ID-Cooling NO-9225-SD забезпечений крильчаткою з 7 лопатями, що обертаються зі швидкістю 1500 об/хв. Маючи габарити 92 х 92 мм вентилятор з легкістю розміщується на штатному місці комп'ютерного корпусу будь-якої конфігурації та фіксується за допомогою гвинтів. Потребуючи підключення до відповідного роз'єму типу 3-pin вентилятор значно покращує циркуляцію повітря всередині корпусу, обертаючись зі стабільною швидкістю та створюючи щільний повітряний потік. Довговічність і надійність вентилятора забезпечена його гідродинамічним підшипником ковзання, який також гарантує невисокий рівень шуму пристрою під час роботи.
![Вентилятор ID-Cooling, 92x92x25мм, 3-pin, чорний (NO-9225-SD) [612594] Вентилятор ID-Cooling, 92x92x25мм, 3-pin, чорний (NO-9225-SD) [612594]](/content/images/4/376x390l80mc0/34796323463909.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling, 92x92x25мм, 3-pin, чорний (NO-9225-SD) [612594] Вентилятор ID-Cooling, 92x92x25мм, 3-pin, чорний (NO-9225-SD) [612594]](/content/images/4/488x390l80mc0/98333188891761.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling, 92x92x25мм, 3-pin, чорний (NO-9225-SD) [612594] Вентилятор ID-Cooling, 92x92x25мм, 3-pin, чорний (NO-9225-SD) [612594]](/content/images/4/390x390l80mc0/57901240334184.jpg)