|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 156 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Енергоспоживання | 3.6 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.3 А |
| Повітряний потік | 76.8 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 140 мм |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 32.6 дБ |
| Споживаний струм | 0.3 А |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 2.14 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
| Управління швидкістю обертання (опис) | так |
| Швидкість вентилятора | 800RPM |
Новий відгук або коментар
Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний (WF-14025-XT BLACK)
Немає в наявності
Код товару: 608875
269 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кулер ID-COOLING WF-14025 забезпечений крильчаткою з 11 лопатями, що обертаються зі швидкістю 1600 об/хв. Вентилятор, що має габарити 140 х 140 мм з легкістю розміщується на штатному місці комп’ютерного корпусу будь-якої конфігурації та фіксується за допомогою гвинтів. Під’єднувати потрібно до відповідного роз’єму типу 4-pin. Вентилятор покращує циркуляцію повітря всередині корпусу, обертаючись зі стабільною швидкістю і створюючи щільний повітряний потік. Довговічність і надійність вентилятора забезпечена його гідродинамічним підшипником ковзання, який також гарантує невисокий рівень шуму пристрою під час роботи. Комплектація: вентилятор, кріплення до корпусу.
![Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний (WF-14025-XT BLACK) [608875] Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний (WF-14025-XT BLACK) [608875]](/content/images/6/488x390l80mc0/21820018382933.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний (WF-14025-XT BLACK) [608875] Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний (WF-14025-XT BLACK) [608875]](/content/images/6/488x390l80mc0/78850757714584.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний (WF-14025-XT BLACK) [608875] Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний (WF-14025-XT BLACK) [608875]](/content/images/6/488x390l80mc0/58416823293994.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний (WF-14025-XT BLACK) [608875] Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний (WF-14025-XT BLACK) [608875]](/content/images/6/488x390l80mc0/47333883652631.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний (WF-14025-XT BLACK) [608875] Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний (WF-14025-XT BLACK) [608875]](/content/images/6/390x390l80mc0/62439506612213.jpg)