|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 25 г |
| Гарантія | 18 міс. |
| Енергоспоживання | 0.96 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 5000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.08 A |
| Повітряний потік | 4.17 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 3-Pin |
| Розмір вентилятора | 40 мм |
| Розміри | 40 х 40 х 20 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 год |
| Споживаний струм | 0.08 А |
| Тип підшипника вентилятора | ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 0.09 мм H2O |
| Товщина | 20 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Titan TFD-4020M12Z (TFD-4020 M 12 Z)
Немає в наявності
Код товару: 608859
188 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кулер для корпуса Titan TFD-4020M12Z - прекрасне рішення для вентиляції корпусу вашого комп"ютера. Він має діаметр 40 мм і забезпечить надійну і стабільну роботу ваших пристроїв. І до того ж, він гарантує низький рівень шуму. Titan TFD-4020M12Z забезпечить ефективне охолодження корпусу, створюючи при цьому умови для стабільної і продуктивної роботи всієї системи. Ефективне охолодження корпусу комп"ютера має важливе значення, так як в цілому забезпечує умови для стабільної і продуктивної роботи всієї системи. Зазвичай охолодження корпусу організовується за допомогою вентиляторів, часто званих кулерами. Стандартно один вентилятор, він же кулер, розташовується на нижній передній панелі і здійснює вдув повітря ззовні в корпус, другий вентилятор, розташований вгорі задньої панелі видуває нагріте повітря з корпусу. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніші компоненти і тим стабільніша робота комп"ютера.
![Вентилятор Titan TFD-4020M12Z (TFD-4020 M 12 Z) [608859] Вентилятор Titan TFD-4020M12Z (TFD-4020 M 12 Z) [608859]](/content/images/17/390x390l80mc0/61944318993170.jpg)
![Вентилятор Titan TFD-4020M12Z (TFD-4020 M 12 Z) [608859] Вентилятор Titan TFD-4020M12Z (TFD-4020 M 12 Z) [608859]](/content/images/17/392x390l80mc0/72334779525227.jpg)
![Вентилятор Titan TFD-4020M12Z (TFD-4020 M 12 Z) [608859] Вентилятор Titan TFD-4020M12Z (TFD-4020 M 12 Z) [608859]](/content/images/17/390x390l80mc0/26400457383795.jpg)