платежі
по 65 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1.00 |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 1.00 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 36.1 CFM |
| Призначення | Для корпуса |
| Роз'єми живлення | 3 pin + MOLEX |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 92.00 |
| Розміри | 92 х 92 х 25 мм |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Тип | Повітряне охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | HDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
Тихий 92 мм вентилятор для корпусу Xilence XPF92.R серії Performance C виконаний в оригінальному червоно-чорному дизайні. Гідродинамічні підшипники та швидкість обертання 1500 об/хв, забезпечать ефективне охолодження при низькому рівні шуму . Надійно кріпиться до корпусу за допомогою чотирьох гвинтів.