|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 614 г |
| Висота системи охолодження | 150 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Енергоспоживання | 2.04 Вт |
| Загальна висота, мм | 150.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000.00 |
| Максимальний TDP | 220 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 75.89 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25. 120 мм |
| Розміри | 125 х 92 х 150 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Рівень шуму, дБ | 31.60 |
| Сокет | AM4. AM5. 1150. 1151. 1155. 1200. 1700. 1851 |
| Споживаний струм | 0.17 А |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 2.53 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1)
Немає в наявності
Код товару: 611389
939 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
DeepCool AG400 – це 120-міліметровий процесорний кулер з однією вежею, створений на основі нашої спадщини для забезпечення високоякісного охолодження, але урізаний для спрощення та підвищення ефективності.
![Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389] Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389]](/content/images/37/332x390l80mc0/39618706062622.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389] Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389]](/content/images/37/339x390l80mc0/94725735230340.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389] Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389]](/content/images/37/233x390l80mc0/75101216801504.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389] Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389]](/content/images/37/283x390l80mc0/51449272469192.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389] Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389]](/content/images/37/299x390l80mc0/71237568443573.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389] Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389]](/content/images/37/375x390l80mc0/42784477469476.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389] Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389]](/content/images/37/280x390l80mc0/88262178279164.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389] Кулер процесорний DeepCool AG400 (R-AG400-BKNNMN-G-1) [611389]](/content/images/37/327x390l80mc0/58316696629670.jpg)