|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Так |
| Socket AM2+ | Так |
| Socket AM3 | Так |
| Socket AM3+ | Так |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Ні |
| Socket FM1 | Так |
| Socket FM2 | Так |
| Socket FM2+ | Так |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 230 г |
| Висота системи охолодження | 52 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200.00 |
| Максимальний TDP | 95 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Повітряний потік | 38.5 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Розміри | 110 х 110 х 52 |
| Рівень шуму | 23.8 dB |
| Рівень шуму, дБ | 23.80 |
| Сокет | FM1. AM2. AM2+. FM2. FM2+. AM3. AM3+. 775. 1150. 1151. 1155. 1156 |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T)
Немає в наявності
Код товару: 608867
159 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кулер для процесора ID-Cooling DK-01T має алюмінієву підставу і радіатор, підключається до 3-pin роз"єму і характеризується низьким рівнем шуму, максимальне значення якого не перевищує 23.8 дБ навіть при високих навантаженнях.
Завдяки наявності гідродинамічного підшипника досягається обертання валу в шарі рідини, що забезпечено різницею тисків.
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867]](/content/images/7/488x390l80mc0/26158151006968.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867]](/content/images/7/488x390l80mc0/28524068684527.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867]](/content/images/7/488x390l80mc0/27771968338630.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867]](/content/images/7/488x390l80mc0/50708766576316.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867]](/content/images/7/488x390l80mc0/74568819527507.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-01T) [608867]](/content/images/7/390x390l80mc0/26071279152389.jpg)