|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Ні |
| Socket AM5 | Ні |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 200 г |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | Intel |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Енергоспоживання | 1.68 Вт |
| Загальна висота, мм | 27.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2700 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2700.00 |
| Максимальний TDP | 65 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 21.8 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір вентилятора | 80 мм |
| Розміри | 92 х 92 х 27 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 25 dB |
| Рівень шуму, дБ | 25.00 |
| Сокет | 1851 |
| Споживаний струм | 0.14 А |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.52 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i)
Немає в наявності
Код товару: 608879
559 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кулер для процесора ID-COOLING IS-27i зроблений спеціально для тих, хто хоче привернути до себе увагу та зацікавити цікавим придбанням. Модель має дуже тонку конструкцію, лише 27 мм. Ідеально підходить для корпусів ITX, де кожен міліметр на вагу золота.
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879]](/content/images/16/488x390l80mc0/66131738709945.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879]](/content/images/16/488x390l80mc0/61627570943474.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879]](/content/images/16/488x390l80mc0/22717393257990.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879]](/content/images/16/488x390l80mc0/57121554888865.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879]](/content/images/16/488x390l80mc0/89537947168490.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879]](/content/images/16/488x390l80mc0/52261915457544.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-27i) [608879]](/content/images/16/390x390l80mc0/51548140751778.jpg)