|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 300 г |
| Висота системи охолодження | 37 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Енергоспоживання | 3.36 Вт |
| Загальна висота, мм | 37.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3600 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 3600.00 |
| Максимальний TDP | 95 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 40 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 92 x 92 x 12. 92 мм |
| Розміри | 94 х 94 х 37 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 35.8 dB |
| Рівень шуму, дБ | 35.80 |
| Сокет | 1851 |
| Споживаний струм | 0.28 А |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | качення (Ball Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 2.2 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black)
Немає в наявності
Код товару: 609010
879 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Як неважко здогадатися з назви, під брендом ID-COOLING виробляють системи охолодження. Вона створює найрізноманітніші рішення — від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, які охоче купують геймери та комп’ютерні ентузіасти. Також ID-COOLING є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що виробляють різноманітну обчислювальну техніку. Бренд створила китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Певний час вона працювала над OEM-складанням системи охолодження, потім спробувала налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-COOLING були представлені порівняно недавно — 2003 року. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності та привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало дуже цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. Віднедавна компанія почала також виробляти різні освітлювальні системи.
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010]](/content/images/18/488x390l80mc0/75683430740404.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010]](/content/images/18/488x390l80mc0/98264300737025.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010]](/content/images/18/488x390l80mc0/85526350347906.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010]](/content/images/18/488x390l80mc0/77653649546887.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010]](/content/images/18/488x390l80mc0/87338684032020.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010]](/content/images/18/488x390l80mc0/40854471941446.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010]](/content/images/18/488x390l80mc0/46015445587999.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-37-XT Black) [609010]](/content/images/18/390x390l80mc0/38245073343274.jpg)