|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Ні |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Так |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Так |
| Socket AM2+ | Так |
| Socket AM3 | Так |
| Socket AM3+ | Так |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Так |
| Socket FM2 | Так |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Висота системи охолодження | 142 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Колір | Чорний, синій |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000.00 |
| Максимальний TDP | 100 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 23.6 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір вентилятора | 90 x 90 x 25. 90 мм |
| Розміри | 142 х 92 х 62 |
| Рівень шуму | 25 dB |
| Рівень шуму, дБ | 25.00 |
| Сокет | FM1. AM2. AM2+. FM2. AM3. AM3+. AM4. AM5. 1150. 1151. 1155. 1156. 1200. 1700 |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02)
Немає в наявності
Код товару: 614814
449 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AeroCool Verkho 2 — це універсальний процесорний кулер баштового типу, розроблений для ефективного відведення тепла від процесора при відносно невеликому рівні шуму. Ця модель добре підходить для збірок з процесорами початкового та середнього рівня, які не мають високого тепловиділення. Кулер має алюмінієвий радіатор у формі башти та оснащений двома мідними тепловими трубами, які безпосередньо контактують з поверхнею процесора. Це допомагає максимально швидко відводити тепло. Завдяки своїм компактним розмірам, Verkho 2 легко вміщується в більшість корпусів, не створюючи проблем з сумісністю з оперативною пам’яттю з високими радіаторами. AeroCool Verkho 2 — це доступне та надійне рішення для тих, хто шукає ефективний кулер для свого комп’ютера без зайвих функцій, таких як підсвічування. Його головні переваги — це ефективне охолодження для свого класу, тиха робота та широка сумісність.
![Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814] Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814]](/content/images/48/390x390l80mc0/61502088340515.jpg)
![Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814] Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814]](/content/images/48/390x390l80mc0/88043097727361.jpg)
![Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814] Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814]](/content/images/48/390x390l80mc0/14100404461256.jpg)
![Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814] Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814]](/content/images/48/390x390l80mc0/71162751122293.jpg)
![Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814] Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814]](/content/images/48/390x390l80mc0/29814875924570.jpg)
![Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814] Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814]](/content/images/48/390x390l80mc0/58911522598093.jpg)
![Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814] Кулер процесорний AeroCool Verkho 2 (ACTC-NA20210.02) [614814]](/content/images/48/390x390l80mc0/96194465641819.jpg)