|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 1080 г |
| Висота системи охолодження | 155 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 2 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000.00 |
| Максимальний TDP | 250 W |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Повітряний потік | 61.8 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25. 120 мм |
| Розміри | 139 x 124 x 155 |
| Рівень шуму, дБ | 34.80 |
| Тип | кулер |
| Тип підшипника вентилятора | ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing, Z-Axis Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043)
В наявності
Код товару: 617745
2 749 грн
Опис
Прокачайте вашу систему вражаючою продуктивністю охолодження Pure Rock Pro 3 LX та ефектним підсвічуванням вентиляторів Light Wings LX. Вражаюча ефективність охолодження для сучасних процесорів 2 вентилятори Light Wings LX 120mm PWM з приголомшливим ARGB підсвічуванням та воронкоподібними випускними отворами для високої продуктивності 6 чорних високоефективних 6-мм теплових трубок з нікельованою основою Рівень шуму не перевищує 34.8 dB(A) навіть на максимальній швидкості обертання Висока сумісність з RAM та VRM завдяки компактній конструкції та оффсетний дизайн Легке та зручне встановлення завдяки продуманій системі кріплень Сумісний з термопастою на основі рідкого металу Елегантний вигляд у повністю чорному дизайні Гарантія від виробника 3 роки
![Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745] Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745]](/content/images/27/390x390l80mc0/12553254425630.jpg)
![Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745] Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745]](/content/images/27/585x390l80mc0/84010427738605.jpg)
![Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745] Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745]](/content/images/27/585x390l80mc0/16084616140417.jpg)
![Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745] Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745]](/content/images/27/585x390l80mc0/11689420737432.jpg)
![Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745] Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745]](/content/images/27/585x390l80mc0/48762401163481.jpg)
![Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745] Кулер процесорний be quiet! Pure Rock Pro 3 LX Black (BK043) [617745]](/content/images/27/585x390l80mc0/51396381554659.jpg)