|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Так |
| Socket 2011-3 | Так |
| Socket 2066 | Так |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 1040 г |
| Висота системи охолодження | 160 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Колір | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1850.00 |
| Максимальний TDP | 240 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Повітряний потік | 68.99 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 127 х 117 х 160 |
| Рівень шуму, дБ | 28.00 |
| Тип | кулер |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G)
Немає в наявності
Код товару: 611394
3 354 грн
3 519 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настала ера цифрових повітроохолоджувачів, і DeepCool з гордістю представляє AK500 DIGITAL. Усе, що вам подобалося в AK500 ZERO DARK, але з елегантним магнітним дисплеєм стану та світлодіодними стрічками ARGB. ЕКРАН СТАТУСУ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ Кришталево чистий цифровий екран відображає температуру та використання процесора вашої системи в реальному часі, а також є попередження про високу температуру. Керування дисплеєм здійснюється за допомогою простої програми, для якої потрібен лише вільний роз’єм USB 2.0. ПЕРЕВІРЕНИЙ ДИЗАЙН Повністю білий варіант нашого процесорного кулера AK500 із зміщеним прямим дотиком, п’ятьма тепловими трубками в башті, унікальним білим матричним дизайном ребра та високопродуктивним вентилятором FDB, який забезпечує чудове розсіювання тепла та надзвичайно низький рівень шуму. КРУТИЙ, ТИХИЙ І ПОТУЖНИЙ Досягніть високопродуктивного охолодження з мінімальним рівнем шуму завдяки вбудованому вентилятору FK120, який максимізує повітряний потік і статичний тиск, коли це необхідно, і розумно зменшує рівень шуму для тихої ефективності. СУМІСНІСТЬ ПРЕМІУМ DRAM Конструкція теплової трубки під кутом забезпечує вільний доступ до слотів DIMM для кращої сумісності з високими розподільниками тепла, а також демонструє будь-яке освітлення RGB в повному обсязі. Для чотирьохслотових материнських плат задні слоти мають зазор 45 мм.
![Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394] Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394]](/content/images/27/354x390l80mc0/43291099447393.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394] Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394]](/content/images/27/316x390l80mc0/33454684256729.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394] Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394]](/content/images/27/294x390l80mc0/86158286551195.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394] Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394]](/content/images/27/286x390l80mc0/51794839259040.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394] Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394]](/content/images/27/348x390l80mc0/23834793244672.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394] Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394]](/content/images/27/375x390l80mc0/19711428234393.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394] Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394]](/content/images/27/361x390l80mc0/13208850772162.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394] Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394]](/content/images/27/463x390l80mc0/44808917322943.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394] Кулер процесорний DeepCool AK500 Digital WH (R-AK500-WHADMN-G) [611394]](/content/images/27/390x390l80mc0/76512214752875.jpg)