|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 2011 | Так |
| Socket 2011-3 | Так |
| Socket 2066 | Так |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 1456 г |
| Висота системи охолодження | 129 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Енергоспоживання | 1.44 Вт |
| Загальна висота, мм | 160.00 |
| Колір | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 1850 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1850.00 |
| Максимальний TDP | 260 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 68.99 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25. 120 мм |
| Розмір радіатора | 157 х 127 х 110 мм |
| Розміри | 129 х 138 х 160 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Рівень шуму, дБ | 28.00 |
| Сокет | 2066 |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 2.19 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний DeepCool AK620 WH (R-AK620-WHNNMT-G-1)
Немає в наявності
Код товару: 611387
3 189 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Розкрий потенціал Достигніть максимальної продуктивності вашого процесора шляхом значної охолоджувальної здатності кулера, що дозволяє встановити більш високу частоту. AK620 забезпечує більший повітряний потік та розсіювання до 260 Ватт теплової енергії для досягнення зниженої температури процесора під час роботи складних системних програм. Прохолодний, тихий і потужний Два вентилятори 120 c PWM та чудові гідродинамічні підшипники забезпечують малошумну роботу без втрати ефективності охолодження, ідеально балансуючи між рівнем шуму та продуктивністю. Виняткове охолодження завдяки дизайну AK620 має повністю мідну, злегка опуклу основу з шістьма мідними тепловими трубками, які забезпечують покращені характеристики теплопередачі. Щільний матричний масив ребер у конструкції з двома радіаторами забезпечує найкращу ефективність охолодження для високопродуктивних систем. Мульти-платформенна простота Комплект металевих монтажних кронштейнів забезпечує надійний та простий процес встановлення на процесори Intel та AMD.
![Кулер процесорний DeepCool AK620 WH (R-AK620-WHNNMT-G-1) [611387] Кулер процесорний DeepCool AK620 WH (R-AK620-WHNNMT-G-1) [611387]](/content/images/22/352x390l80mc0/88881619632680.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AK620 WH (R-AK620-WHNNMT-G-1) [611387] Кулер процесорний DeepCool AK620 WH (R-AK620-WHNNMT-G-1) [611387]](/content/images/22/415x390l80mc0/93660172124948.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AK620 WH (R-AK620-WHNNMT-G-1) [611387] Кулер процесорний DeepCool AK620 WH (R-AK620-WHNNMT-G-1) [611387]](/content/images/22/390x390l80mc0/79186266784183.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool AK620 WH (R-AK620-WHNNMT-G-1) [611387] Кулер процесорний DeepCool AK620 WH (R-AK620-WHNNMT-G-1) [611387]](/content/images/22/407x390l80mc0/32504034641914.jpg)