|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Ні |
| Socket 2011 | Так |
| Socket 2011-3 | Так |
| Socket 2066 | Так |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 1380 г |
| Висота системи охолодження | 164 мм |
| Гарантія | 72 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Додатково | 7 теплових труб |
| Енергоспоживання | 3.6 Вт |
| Загальна висота, мм | 164.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1800.00 |
| Максимальний TDP | 250 W |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 61.2 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 140 x 140 x 25. 140 мм |
| Розміри | 116 х 147 х 164 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 29.3 dB |
| Рівень шуму, дБ | 29.30 |
| Сокет | 2066 |
| Споживаний струм | 0.20 А |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G)
Немає в наявності
Код товару: 611395
4 129 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASSASSIN 4S забезпечує виняткову продуктивність і оснащений сімома тепловими трубками діаметром 6 мм і оновленим вентилятором FDB діаметром 140 мм. У моделях 4S немає заднього 120-мм вентилятора, що забезпечує більш тонкий і симетричний кулер.
![Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395] Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395]](/content/images/28/390x390l80mc0/26584495341838.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395] Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395]](/content/images/28/390x390l80mc0/59782654927707.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395] Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395]](/content/images/28/390x390l80mc0/43210779812804.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395] Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395]](/content/images/28/390x390l80mc0/78671623607649.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395] Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395]](/content/images/28/390x390l80mc0/24470792160113.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395] Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395]](/content/images/28/390x390l80mc0/57856907775448.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395] Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395]](/content/images/28/390x390l80mc0/94822889993388.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395] Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395]](/content/images/28/390x390l80mc0/43155154811944.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395] Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395]](/content/images/28/390x390l80mc0/59479307983877.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395] Кулер процесорний DeepCool Assassin 4S (R-ASN4S-BKGPMN-G) [611395]](/content/images/28/390x390l80mc0/95225002440296.jpg)