|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 435 г |
| Висота системи охолодження | 130.5 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Колір | Чорний, синій |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1800.00 |
| Максимальний TDP | 130 W |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Повітряний потік | 40 CFM |
| Підсвічування | синє |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Розміри | 121 x 77 x 130.5 мм |
| Рівень шуму, дБ | 21.00 |
| Тип | кулер |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F)
Немає в наявності
Код товару: 612411
769 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Пристрій охолодження (Кулер) DEEPCOOL GAMMAXX 300 FURY універсальний для комп’ютерних процесорів. Він забезпечує охолодження потоком повітря, використовуючи лише один вентилятор, який обертається зі швидкістю 900-1800 оборотів на хвилину. Його діаметр 92 см, а рівень шуму в межах 18-21 дБ.
![Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411] Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411]](/content/images/38/364x390l80mc0/58879329470414.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411] Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411]](/content/images/38/304x390l80mc0/90571520363398.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411] Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411]](/content/images/38/238x390l80mc0/83530008877204.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411] Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411]](/content/images/38/312x390l80mc0/80954087241420.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411] Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411]](/content/images/38/312x390l80mc0/72639162378862.jpg)
![Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411] Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) [612411]](/content/images/38/390x390l80mc0/81543694748079.jpg)