|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Ні |
|---|---|
| Socket 1151 | Ні |
| Socket 1155 | Ні |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Ні |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Ні |
| Socket AM5 | Ні |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 400 г |
| Висота системи охолодження | 60 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Для процесорів | Intel |
| Енергоспоживання | 3.36 Вт |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1800.00 |
| Максимальний TDP | 125 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 61.5 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25. 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 60 |
| Рівень шуму | 25.6 dB |
| Рівень шуму, дБ | 25.60 |
| Сокет | 1700. 1851 |
| Споживаний струм | 0.28 А |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.85 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i)
Немає в наявності
Код товару: 615234
399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ID-Cooling DK-07i — це компактна та ефективна система активного повітряного охолодження процесора, розроблена спеціально для процесорів Intel. Цей кулер ідеально підходить для збірок у компактних корпусах (Mini-ITX, Micro-ATX) або для користувачів, які шукають надійне охолодження з привабливим зовнішнім виглядом. Завдяки малій висоті кулер не заважає встановленню оперативної пам’яті (навіть з високими радіаторами) і є чудовим рішенням для компактних систем. Вентилятор підтримує технологію PWM, що дозволяє материнській платі автоматично регулювати його швидкість обертання залежно від температури процесора. Це забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю охолодження та рівнем шуму. ID-Cooling DK-07i є надійним, тихим і естетично привабливим рішенням для охолодження сучасних процесорів Intel у бюджетному та середньому сегментах, особливо для збірок з обмеженим внутрішнім простором.
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234]](/content/images/22/390x390l80mc0/92671724731444.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234]](/content/images/22/390x390l80mc0/25499331392786.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234]](/content/images/22/390x390l80mc0/67525616530296.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234]](/content/images/22/390x390l80mc0/96004880932200.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234]](/content/images/22/390x390l80mc0/62645699915650.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-07i) [615234]](/content/images/22/390x390l80mc0/16728598391265.jpg)