|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Ні |
|---|---|
| Socket 1151 | Ні |
| Socket 1155 | Ні |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Ні |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Ні |
| Socket AM5 | Ні |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 265 г |
| Висота системи охолодження | 42 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | Intel |
| Енергоспоживання | 1.8 Вт |
| Загальна висота, мм | 95.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200.00 |
| Максимальний TDP | 65 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 45.8 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 92 х 92 х 25. 92 мм |
| Розміри | 95 х 95 х 42 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 25.8 dB |
| Рівень шуму, дБ | 25.80 |
| Сокет | 1851 |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 2.14 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17 PWM)
Немає в наявності
Код товару: 615104
239 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактна конструкція радіатора та вентилятора роблять кулер придатним для всіх систем.
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17 PWM) [615104] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17 PWM) [615104]](/content/images/12/488x390l80mc0/13623657932785.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17 PWM) [615104] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17 PWM) [615104]](/content/images/12/488x390l80mc0/99322746397501.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17 PWM) [615104] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17 PWM) [615104]](/content/images/12/488x390l80mc0/12528211177587.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17 PWM) [615104] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17 PWM) [615104]](/content/images/12/488x390l80mc0/36453930339639.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17 PWM) [615104] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17 PWM) [615104]](/content/images/12/390x390l80mc0/59633836174827.jpg)