|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Ні |
|---|---|
| Socket 1151 | Ні |
| Socket 1155 | Ні |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Ні |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Ні |
| Socket 1851 | Ні |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 300 г |
| Висота системи охолодження | 45 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Для процесорів | AMD |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200.00 |
| Максимальний TDP | 65 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Повітряний потік | 45.8 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Розміри | 98 х 95 х 45 |
| Рівень шуму, дБ | 25.80 |
| Тип | кулер |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17A)
Немає в наявності
Код товару: 615108
239 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ID-Cooling DK-17A - це компактний і доступний кулер для процесорів, який ідеально підходить для тих, хто шукає надійне охолодження без зайвих витрат. Ця модель розроблена спеціально для сокетів AMD AM4 та AM5. Вентилятор підтримує технологію PWM (ШІМ), що дає змогу автоматично регулювати швидкість обертання залежно від температури процесора. Максимальна швидкість обертання становить 2200 об/хв, а рівень шуму — 25.8 дБ, що робить його досить тихим при роботі. ID-Cooling DK-17A часто розглядають як хорошу альтернативу стоковому кулеру.
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17A) [615108] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17A) [615108]](/content/images/16/390x390l80mc0/26903464347234.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17A) [615108] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17A) [615108]](/content/images/16/390x390l80mc0/24730591393454.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17A) [615108] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17A) [615108]](/content/images/16/390x390l80mc0/26986702622943.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17A) [615108] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17A) [615108]](/content/images/16/390x390l80mc0/28925661759775.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17A) [615108] Кулер процесорний ID-Cooling (DK-17A) [615108]](/content/images/16/390x390l80mc0/56513616459142.jpg)