|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 1190 г |
| Висота системи охолодження | 157 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Колір | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 2 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000.00 |
| Максимальний TDP | 260 W |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25. 120 мм |
| Розміри | 120 х 142 х 157 |
| Рівень шуму, дБ | 27.20 |
| Тип | кулер |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin, 4-pin |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE)
Немає в наявності
Код товару: 615110
1 967 грн
1 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ID-Cooling Frozn A620 Pro SE ARGB White - це інноваційний двобаштовий повітряний кулер, розроблений для ефективного охолодження високопродуктивних процесорів. Він поєднує в собі високу продуктивність, тиху роботу та стильний дизайн з ARGB-підсвічуванням. Кулер має дві окремі вежі з алюмінієвими ребрами, що значно збільшує площу для розсіювання тепла. Оснащений шістьма 6-міліметровими мідними тепловими трубами, які забезпечують максимальну теплопровідність, ефективно відводячи тепло від основи до радіаторних пластин. Комплектується двома вентиляторами з ARGB-підсвічуванням, які не тільки забезпечують потужний повітряний потік, але й додають естетичної привабливості. Завдяки своїм характеристикам, ID-Cooling Frozn A620 Pro SE ARGB White є чудовим вибором для геймерів та ентузіастів, які шукають ефективне та візуально привабливе рішення для охолодження свого ПК.
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110]](/content/images/24/390x390l80mc0/76405830026958.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110]](/content/images/24/390x390l80mc0/88177397627056.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110]](/content/images/24/592x390l80mc0/53569756459964.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110]](/content/images/24/390x390l80mc0/74607441484249.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110]](/content/images/24/488x390l80mc0/93687163411477.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110]](/content/images/24/390x390l80mc0/38537182797592.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110]](/content/images/24/390x390l80mc0/41234585661464.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110]](/content/images/24/390x390l80mc0/21655943107615.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110]](/content/images/24/390x390l80mc0/39246148536626.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE) [615110]](/content/images/24/390x390l80mc0/55759103526187.jpg)