|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 1190 г |
| Висота системи охолодження | 157 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Енергоспоживання | 1.2 Вт |
| Загальна висота, мм | 157.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000.00 |
| Максимальний TDP | 260 W |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25. 120 мм |
| Розміри | 120 х 142 х 157 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 27.2 dB |
| Рівень шуму, дБ | 27.20 |
| Сокет | AM4. AM5. 1150. 1151. 1155. 1156. 1200. 1700. 1851 |
| Споживаний струм | 0.1 А |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.94 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE)
Немає в наявності
Код товару: 609035
2 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесорний кулер оснащений подвійним радіатором і двома 120-мм вентиляторами FDB, які забезпечують чудове розсіювання тепла від ЦП.
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035]](/content/images/37/488x390l80mc0/27250040421240.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035]](/content/images/37/488x390l80mc0/28124351499273.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035]](/content/images/37/488x390l80mc0/80357289037272.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035]](/content/images/37/488x390l80mc0/34145206378809.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035]](/content/images/37/488x390l80mc0/29233815607695.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035]](/content/images/37/488x390l80mc0/38366032365344.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035] Кулер процесорний ID-Cooling (FROZN A620 Pro SE) [609035]](/content/images/37/390x390l80mc0/14642920878870.jpg)