|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 285 г |
| Висота системи охолодження | 45 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Енергоспоживання | 2.4 Вт |
| Загальна висота, мм | 101.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв ± 10% |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2800.00 |
| Максимальний TDP | 95 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 46 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Розміри | 94 x 101 x 45 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Рівень шуму, дБ | 35.20 |
| Сокет | 1851 |
| Споживаний струм | 0.20 А |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 3.28 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3)
Немає в наявності
Код товару: 608949
699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Низькопрофільний кулер ЦП оснащений 4 тепловими трубками та 92-мм вентилятором із ШІМ, що забезпечує чудову передачу тепла від ЦП. Надкомпактний низькопрофільний кулер загальною висотою всього 45 мм - ідеально підходить для HTPC, ITX та складання малого форм-фактора. Модернізований 92-мм вентилятор із ШІМ забезпечує низький рівень шуму для автоматичного регулювання швидкості та надтиху роботу для екстремального охолодження процесора. Макс. Потік повітряний: 46 куб. футів за хвилину; Рівень шуму: 35,2 дБ(А) Макс. Невеликий розмір процесорного кулера забезпечує відмінну сумісність пам’яті навіть із материнськими платами Mini-ITX.
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949]](/content/images/15/390x390l80mc0/52987162704220.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949]](/content/images/15/585x390l80mc0/15434896022157.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949]](/content/images/15/585x390l80mc0/92246936266274.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949]](/content/images/15/585x390l80mc0/37316710151663.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949]](/content/images/15/585x390l80mc0/17870613802216.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949]](/content/images/15/585x390l80mc0/54927508366477.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949] Кулер процесорний ID-Cooling (IS-40X V3) [608949]](/content/images/15/585x390l80mc0/84724831832157.jpg)