|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 430 г |
| Висота системи охолодження | 123 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2500.00 |
| Максимальний TDP | 180 W |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 47.1 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір вентилятора | 100 x 100 x 25. 100 мм |
| Розміри | 123 х 105 х 73 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 29.1 dB |
| Рівень шуму, дБ | 29.10 |
| Сокет | AM4. AM5. 1150. 1151. 1155. 1156. 1200. 1700. 1851 |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Тип | кулер |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.94 мм H₂O |
Новий відгук або коментар
Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK)
Немає в наявності
Код товару: 615112
799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ID-Cooling SE-904-XT Black – це універсальний процесорний кулер баштового типу, який поєднує в собі ефективне охолодження, компактні розміри та стильний зовнішній вигляд. Він розроблений для користувачів, які шукають продуктивне і водночас доступне рішення для своїх ігрових або робочих ПК. Оснащений чотирма мідними тепловими трубками, які мають прямий контакт з кришкою процесора. Це прискорює відведення тепла від CPU до радіатора. Асиметрична конструкція сприяє тому, що кулер не буде перекривати слоти оперативної пам’яті. Чорний колір і компактний дизайн роблять SE-904-XT Black привабливим для збірок з акцентом на зовнішній вигляд.
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/91246599921681.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/69625980411921.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/22286953430944.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/35817511689678.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/90537713010580.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/40799758726487.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/48993826709424.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/17484987343911.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/52899444472898.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/49731284624788.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/41549641252553.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/48445227084900.jpg)
![Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112] Кулер процесорний ID-Cooling (SE-904-XT BLACK) [615112]](/content/images/26/390x390l80mc0/16304125970519.jpg)