|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||















«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Діагональ екрану | 55" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Вигнутий екран | Ні |
| Контрастність екрана | 4000:1 |
| Технологія матриці | QLED |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 330 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | VIDAA U7.6 |
| Максимальне енергоспоживання, Вт | 130 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Кут огляду | 178° |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-S, DVB-С, DVB-S2 |
| Вихід на навушники | Так |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| HDMI, шт. | 3 |
| USB, шт. | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth, WiDi |
| Вихідна потужність, Вт | 2x10 W |
| Функції управління | Керування голосом |
| Камера | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1234 х 768 х 274 |
| Габарити без підставки, мм | 1234 х 716 х 81 |
| Вага з підставкою, кг | 11.3 |
| Гарантія | 24 міс. |














