|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | OLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 42" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Процесор | α9 AI Processor 4K Gen8 |
| Технологія матриці | OLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 120 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | WebOS 25 |
| Графічний процесор | α9 AI Processor 4K Gen8 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2 |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF |
| Виходи | Вихід на навушники, Оптичний |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Тип HDMI | HDMI 2.1 |
| Кількість HDMI | 4 |
| HDMI, шт. | 4 |
| Кількість USB | 3 шт |
| USB, шт. | 3 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Система динаміків | 2.2 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 40.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 40 |
| Сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Кількість каналів звуку | 2.2 |
| Браузер | Так |
| Магазин додатків | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Магазин LG Apps, Amazon Alexa, Google Home, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Пульт ДК | Так |
| Камера | Ні |
| Особливості | OLED Color; α9 AI Super Upscaling 4K; Dynamic Tone Mapping Pro; Dolby Vision / HDR10 / HLG; OLED Motion; |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300х200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1071 x 675 x 230 |
| Габарити без підставки, мм | 1071 x 618 x 46.9 |
| Вага без підставки, кг | 14.9 |
| Вага з підставкою, кг | 16.8 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор LG (OLED48C54LA)
Немає в наявності
Код товару: 200508
46 850 грн
52 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор LG OLED48C54LA
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/610x390l80mc0/67883128272583.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/483x390l80mc0/78487758606111.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/376x390l80mc0/99922946190390.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/870x227l80mc0/96348764810600.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/596x390l80mc0/96463627866446.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/538x390l80mc0/45887827922540.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/274x390l80mc0/77204064966881.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/474x390l80mc0/85956141640908.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/376x390l80mc0/73221153815427.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/413x390l80mc0/87417759626187.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/818x390l80mc0/85208942152024.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/144x390l80mc0/28767479907238.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/605x390l80mc0/23724778837358.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/373x390l80mc0/48562980781651.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/476x390l80mc0/20923982278199.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/411x390l80mc0/36138369524867.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/819x390l80mc0/31062766943033.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/195x390l80mc0/49372958579418.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/456x390l80mc0/20928496886734.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/377x390l80mc0/87239792278640.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/474x390l80mc0/73157942680807.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/591x390l80mc0/19467239593206.png)
![LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508] LED-телевізор LG (OLED48C54LA) [200508]](/content/images/32/600x390l80mc0/92092389817354.png)