|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−35%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | OLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 65" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Вигнутий екран | Ні |
| Процесор | α9 AI 4K Gen7 |
| Технологія матриці | OLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 120 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | WebOS 24 |
| Графічний процесор | α9 AI 4K Gen7 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-S, DVB-С, DVB-S2 |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF, Simplink (HDMI CEC) |
| Виходи | Оптичний, Аудіовихід |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 4 |
| HDMI, шт. | 4 |
| Кількість USB | 3 шт |
| USB, шт. | 3 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth, Miracast |
| Система динаміків | 2.2 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 40.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 40 |
| Сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Декодер Dolby Digital | Так |
| Кількість каналів звуку | 2.2 |
| Браузер | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Магазин LG Apps |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Функції управління | Керування голосом, Керування зі смартфонів |
| Камера | Ні |
| Особливості | HDR, Підтримка HEVC, Автоматичне калібрування, VP9, 4K HFR, LG ThinQ, Upscaling, AV1, HGIG Mode, ALLM (режим автоматичної низької затримки) |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300х200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1441 x 880 x 230 |
| Габарити без підставки, мм | 1441 x 826 x 45.1 |
| Підставка під телевізор, мм | 470 x 230 |
| Вага без підставки, кг | 16.6 |
| Вага з підставкою, кг | 18.5 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор LG (OLED65C46LA)
Немає в наявності
Код товару: 200430
75 000 грн
114 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор LG OLED65C46LA
![LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430] LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430]](/content/images/4/618x390l80mc0/60259712869158.png)
![LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430] LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430]](/content/images/4/98x390l80mc0/62797131271154.png)
![LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430] LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430]](/content/images/4/612x390l80mc0/32519661392505.png)
![LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430] LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430]](/content/images/4/640x390l80mc0/51626383993260.png)
![LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430] LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430]](/content/images/4/402x390l80mc0/74720699082137.png)
![LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430] LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430]](/content/images/4/468x390l80mc0/98723229570744.png)
![LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430] LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430]](/content/images/4/504x390l80mc0/59556025886920.png)
![LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430] LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430]](/content/images/4/512x390l80mc0/83117787654971.png)
![LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430] LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430]](/content/images/4/704x116l80mc0/48888526835360.png)
![LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430] LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430]](/content/images/4/384x390l80mc0/46099265628259.png)
![LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430] LED-телевізор LG (OLED65C46LA) [200430]](/content/images/4/408x390l80mc0/94267770897567.png)