|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | OLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 65" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Процесор | α11 AI Processor 4K Gen2 |
| Технологія матриці | OLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 120 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | WebOS 25 |
| Графічний процесор | α11 AI Processor 4K Gen2 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2 |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF, eARC (HDMI 2) |
| Виходи | Оптичний |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 4 |
| HDMI, шт. | 4 |
| Кількість USB | 3 шт |
| USB, шт. | 3 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Система динаміків | 4.2 |
| Кількість динаміків | 4 |
| Потужність звуку, Вт | 60.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 60 |
| Сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Кількість каналів звуку | 4.2 |
| Браузер | Так |
| Магазин додатків | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Магазин LG Apps, Google Cast, Amazon Alexa, Google Home, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Пульт ДК | Так |
| Камера | Ні |
| Особливості | OLED Color; α11 AI Super Upscaling 4K; OLED Dynamic Tone Mapping Pro; Dolby Vision / HDR10 / HLG; OLED Motion |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1441 x 865/910 x 263 |
| Габарити без підставки, мм | 1441 x 826 x 24.3 |
| Вага без підставки, кг | 22 |
| Вага з підставкою, кг | 26.6 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор LG (OLED65G54LW)
Немає в наявності
Код товару: 200514
110 863 грн
129 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор LG OLED65G54LW
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/675x390l80mc0/27242882608004.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/515x390l80mc0/70341204081188.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/397x390l80mc0/59823266037721.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/418x390l80mc0/97323035163625.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/663x390l80mc0/35400052634543.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/669x390l80mc0/38802447475818.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/397x390l80mc0/38687908434710.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/512x390l80mc0/40705397065063.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/420x390l80mc0/23667770443585.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/527x390l80mc0/52154041234128.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/394x390l80mc0/19298537053612.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/519x390l80mc0/30548305114697.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/592x390l80mc0/46826523384817.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/512x390l80mc0/24992042777975.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/394x390l80mc0/66439554330900.png)
![LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514] LED-телевізор LG (OLED65G54LW) [200514]](/content/images/38/587x390l80mc0/13108616184442.png)