|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | OLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 77" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Процесор | α8 AI Processor 4K Gen2 |
| Технологія матриці | OLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 120 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | WebOS 25 |
| Графічний процесор | α9 AI Processor 4K Gen8 |
| Енергоспоживання стандартне | 163.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2, DVB-T |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF |
| Виходи | Вихід на навушники, Оптичний |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Тип HDMI | HDMI 2.1 |
| Кількість HDMI | 4 |
| HDMI, шт. | 4 |
| Кількість USB | 3 шт |
| USB, шт. | 2 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Bluetooth, Wi-Fi |
| Система динаміків | 2.2 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 40.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Кількість каналів звуку | 2.0 |
| Браузер | Так |
| Магазин додатків | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Магазин LG Apps, Amazon Alexa, Google Home, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Пульт ДК | Так |
| Камера | Ні |
| Особливості | OLED Color; α8 AI Super Upscaling 4K; Dynamic Tone Mapping Pro; Dolby Vision / HDR10 / HLG; OLED Motion; |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300х200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1711 x 1035 x 267 |
| Габарити без підставки, мм | 1711 x 982 x 47.1 |
| Вага без підставки, кг | 23.5 |
| Вага з підставкою, кг | 27.1 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор LG (OLED77C54LA)
Немає в наявності
Код товару: 200515
136 447 грн
159 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор LG OLED77C54LA
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/576x360l80mc0/65410661068278.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/485x390l80mc0/13001450626985.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/375x390l80mc0/42682312337805.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/420x390l80mc0/48007825642765.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/576x378l80mc0/34286498990723.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/485x390l80mc0/44116284647864.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/375x390l80mc0/71076194173170.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/420x390l80mc0/94453603709757.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/118x390l80mc0/43542792111944.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/521x390l80mc0/93242714452289.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/485x390l80mc0/43237896473140.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/375x390l80mc0/37869209374470.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/576x268l80mc0/32934128823587.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/576x360l80mc0/49982339686363.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/485x390l80mc0/75195874254892.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/375x390l80mc0/15843713088040.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/576x378l80mc0/12219193658410.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/576x361l80mc0/14554761747515.png)
![LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515] LED-телевізор LG (OLED77C54LA) [200515]](/content/images/39/576x108l80mc0/49485890857718.png)