|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 50" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Оперативна пам'ять | 3 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Google TV |
| Графічний процесор | Pixel Precise Ultra HD |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Wi-Fi | Так |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, CI+ |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| HDMI, шт. | 3 |
| USB, шт. | 2 |
| CI+ слот | Так |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Формати аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Комплектація | телевізор, батарейки, кабель живлення, підставка, пульт дистанційного керування, документація |
| Пульт ДК | Так |
| Камера | Ні |
| Особливості | Процесор зображення: Pixel Precise Ultra HD |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1111х674х260 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1111x654x88 мм |
| Вага без підставки, кг | 9.1 кг |
| Вага з підставкою, кг | 9.3 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Відстань між ніжками | 807 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 58 Вт |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
Новий відгук або коментар
Телевізор Philips (50PUS7409/12)
Немає в наявності
Код товару: 609259
18 278 грн
19 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Нативні 4К-панелі з фірмовими технологіями обробки зображення Philips і підтримка HDR - це поєднання надає можливість насолоджуватися яскравим, надзвичайно чітким зображенням із насиченими кольорами, незалежно від того, що ви переглядаєте. Сучасна смарт-система Google TV, що поєднує широку функціональність, зручний інтерфейс користувача та необмежене джерело контенту. Потужна компонентна база, мультикористувацький інтерфейс, рекомендований контент на основі ваших вподобань, який формується на базі вашого досвіду перегляду за допомогою системи штучного інтелекту. Цей телевізор має підтримку режиму ALLM і технології VRR, що дає вам змогу максимально використати можливості ваших ігрових приставок і ПК на великому екрані. Особливістю технології Dolby Atmos, що підтримується, є те, що звукові деталі із найвищою точністю розміщуються у просторі навколо та над слухачем так, щоб він відчував себе у вирі події. Ви можете керувати певними функціями телевізора, вводити пошукові слова та шукати контент промовляючи голосові команди для Google Assistant через мікрофон на пульті ДК. При наявності розумних колонок Google Home або пристрої з підтримкою Alexa, голосове керування також підтримується.
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/390x390l80mc0/70954537546444.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/665x390l80mc0/50970438875286.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/448x390l80mc0/24539109261530.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/665x390l80mc0/52918892142964.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/600x374l80mc0/60325992943572.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/678x390l80mc0/84581830328222.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/137x390l80mc0/75676861678325.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/90x390l80mc0/96025341690269.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/390x390l80mc0/23079770005384.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/391x390l80mc0/91526732667927.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/391x390l80mc0/39456312017900.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/391x390l80mc0/60481483137289.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/390x390l80mc0/81711296667597.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/391x390l80mc0/52813589292268.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/391x390l80mc0/50893509750394.jpg)
![Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259] Телевізор Philips (50PUS7409/12) [609259]](/content/images/25/600x337l80mc0/99433674905541.jpg)