|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||







«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Модель | 50PUS7609/12 |
|---|---|
| Діагональ екрану | 50" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Процесор | Pixel Precise Ultra HD |
| Технологія матриці | LED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| Тип екрану | Flat (плаский) |
| Тип підсвічування | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 300 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Графічний процесор | Pixel Precise Ultra HD |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Wi-Fi | Так |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-S, DVB-С, DVB-S2 |
| Діапазони тюнера | DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, RF-in, Ethernet, mini Jack |
| Порти входу | 2x USB 2.0, 1x RJ45 (LAN), 3x HDMI 2.1 |
| Порти виходу | 1x Toslink |
| Входи для антен | 1x S2, 1x T2 |
| Картрідер | Ні |
| HDMI, шт. | 3 |
| USB, шт. | 2 |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Bluetooth | Ні |
| Формати відео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Формати аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Потужність колонок | 20 Вт |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Комплектація | ножки, пульт ДУ, 2 батарейки AAA, підставка на стіл, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Камера | Ні |
| Колір | Сірий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300х200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1111 x 674 x 260 |
| Габарити без підставки, мм | 1111 x 654 x 88 |
| Вага, кг | 9.30 |
| Вага без підставки, кг | 9.1 |
| Вага з підставкою, кг | 9.3 |
| Країна виробництва | Poland |
| Гарантія | 24 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Відстань між ніжками | 807 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |






