|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 55" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Процесор | Pixel Precise Ultra HD |
| Технологія матриці | LED |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Графічний процесор | Pixel Precise Ultra HD |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, RF-in, Ethernet, mini Jack |
| Картрідер | Ні |
| HDMI, шт. | 3 |
| USB, шт. | 2 |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Bluetooth | Ні |
| Формати відео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Формати аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Потужність колонок | 20 Вт |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Комплектація | ножки, пульт ДУ, 2 батарейки AAA, підставка на стіл, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Камера | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300х200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1227х740х260 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1227х720х88 мм |
| Вага без підставки, кг | 10.6 кг |
| Вага з підставкою, кг | 10.8 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Відстань між ніжками | 807 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 82 Вт |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Philips (55PUS7609/12)
Немає в наявності
Код товару: 609276
17 526 грн
17 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Яскраві відчуття від перегляду із надчіткою картинкою Закохайтесь у контент із телевізором 4K UHD LED. Його процесор Philips Pixel Precise Ultra HD оптимізує якість зображення для підвищення чіткості, насиченості кольорів та плавності руху. Зручний пошук. TITAN OS Оцініть швидкий пошук потрібного контенту з новою платформою Smart TV – TITAN OS. Полюбляєте серіали? Продовжуйте перегляд з місця, де закінчили минулого разу. А якщо шукаєте новий контент, можете шукати за категоріями, наприклад, бойовики або драми, і дивитися рекомендації з різних сервісів потокового мовлення в одному розділі. Готовий для ігор. VRR та низька затримка з будь-якими консолями HDMI VRR дозволяє використовувати всі можливості консолі завдяки швидкому ігровому процесу та плавній графіці. Пульт із переробленого пластику. Екологічна упаковка Цей 4K телевізор UHD має стильний мінімалістичний дизайн і відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Пульт дистанційного керування телевізора виготовлений з переробленого пластику, упаковка містить перероблений картон стандарту FSC, а друковані матеріали нанесені на перероблений папір. Легко підключається до мереж розумного будинку Цей телевізор 4K LED легко впишеться у будь-яку конфігурацію розумного будинку. Проста сумісність із Matter та Control4 дозволять легко інтегрувати його в поточну мережу розумного будинку. Dolby Atmos для кінематографічного звучання Dolby Atmos дозволяє поринути в контент завдяки ефекту об’ємної звукової сцени. Від космічних кораблів над головою до тихих кроків за спиною відчуйте себе в епіцентрі подій. Привабливі дизайн. Сумісно з Matter та Control4.
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/390x390l80mc0/20999404725637.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/390x390l80mc0/99016212169842.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/390x390l80mc0/21153208386196.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/390x390l80mc0/86470868951966.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/616x390l80mc0/27267799370301.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/138x390l80mc0/76721115649903.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/90x390l80mc0/54515731289267.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/680x390l80mc0/36974857631411.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/390x390l80mc0/52701659398802.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/390x390l80mc0/13114433426399.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/390x390l80mc0/66227605542342.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/390x390l80mc0/49844806507955.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/390x390l80mc0/17258573970752.jpg)
![Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276] Телевiзор Philips (55PUS7609/12) [609276]](/content/images/29/390x390l80mc0/43513852856273.jpg)