|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 65" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Енергоспоживання стандартне | 154.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.30 |
| Wi-Fi | Так |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Вихід на навушники | Так |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| HDMI, шт. | 3 |
| USB, шт. | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth, Miracast |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MKV, H264/MPEG-4, AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Формати аудіо | AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO, FLAC |
| Потужність колонок | 20 Вт |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Функції управління | Керування зі смартфонів |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Пульт ДК | Так |
| Камера | Ні |
| Особливості | Процесор зображення: Pixel Precise Ultra HD Фонове підсвічування Ambilight EasyLink 2.0 (HDMI-CEC) eARC Підтримка HDR10/HDR10+ Compatible/HLG Підтримка ALLM, VRR |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1451x905x302 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1451x847x85 мм |
| Вага без підставки, кг | 21 кг |
| Вага з підставкою, кг | 20.5 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Відстань між ніжками | 811 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 187 Вт |
| Операційна система | Philips Smart TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
Новий відгук або коментар
Телевізор Philips (65PUS8319/12)
Немає в наявності
Код товару: 609249
33 259 грн
37 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Пориньте у світ улюбленого контенту Телевізори з Ambilight — це єдині телевізори зі світлодіодним підсвічуванням позаду екрана, які реагують на те, що ви дивитеся, занурюючи вас в ореол різнобарвного світла. Ваш телевізор здається більшим, і ви глибше занурюєтеся в улюблені спортивні програми, фільми та ігри. Яскравий перегляд із чітким зображенням Насолоджуйтеся будь-яким контентом на цьому світлодіодному телевізорі 4K UHD з Ambilight. Процесор Philips Pixel Precise Ultra HD оптимізує якість для відтворення чіткого зображення, насичених кольорів і плавних рухів. Ви щоразу отримуватимете найкращі враження від перегляду. Легко знаходьте те, що шукаєте Ви швидко знайдете потрібний контент на новій розумній телевізійній платформі Smart TV. Подобається серіал? Ви можете продовжити перегляд безпосередньо з домашнього екрана. Якщо ви шукаєте щось нове, то можете переглядати такі категорії, як бойовик або драма, і отримувати пропозиції усіх найкращих потокових сервісів в одному місці. Dolby Atmos для кінематографічного звуку Dolby Atmos занурює вас, розміщуючи звукові ефекти в просторі навколо та над вами. Незалежно від того, чи це космічні кораблі, що пролітають над головою, чи тихі кроки, що лунають ззаду, ви відчуєте, що перебуваєте в самому центрі подій. Чудовий варіант для ігор HDMI 2.1 дозволяє вам отримати максимум переваг від консолі, забезпечуючи швидкий геймплей і плавну графіку. Підтримується змінна частота оновлення (VRR), а під час увімкнення консолі автоматично активується налаштування низької затримки вводу. Ігровий режим Ambilights підсилює гострі відчуття. Працює з голосовими помічниками Ви можете обрати голосового помічника. Натиснувши кнопку Alexa на пульті дистанційного керування, ви зможете за допомогою голосу знаходити фільми та передачі, переглядати рекомендації, керувати сумісними розумними домашніми пристроями та багато іншого. Також можна керувати телевізором за допомогою розумних колонок Google.
![Телевізор Philips (65PUS8319/12) [609249] Телевізор Philips (65PUS8319/12) [609249]](/content/images/33/390x390l80mc0/31955197367017.jpg)
![Телевізор Philips (65PUS8319/12) [609249] Телевізор Philips (65PUS8319/12) [609249]](/content/images/33/605x390l80mc0/96263964778462.jpg)
![Телевізор Philips (65PUS8319/12) [609249] Телевізор Philips (65PUS8319/12) [609249]](/content/images/33/422x390l80mc0/22461679796267.jpg)
![Телевізор Philips (65PUS8319/12) [609249] Телевізор Philips (65PUS8319/12) [609249]](/content/images/33/91x390l80mc0/27930390351500.jpg)