|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 65" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 7680x4320 |
| Вигнутий екран | Ні |
| Контрастність екрана | Quantum Matrix Technology Pro |
| Процесор | NQ8 AI Gen2 Processor |
| Технологія матриці | QLED |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 100 Гц |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | NQ8 AI Gen2 |
| Клас енергоефективності | C |
| Кут огляду | Ultra Viewing Angle |
| Wi-Fi | Так |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| Цифровий тюнер | DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Картрідер | Ні |
| HDMI, шт. | 4 |
| USB, шт. | 4 |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Потужність колонок | 70 Вт |
| Вихідна потужність, Вт | 70 |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Кількість каналів звуку | 4.2 |
| Браузер | Так |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Камера | Ні |
| Особливості | 8K AI Upscaling Neo Quantum HDR 8K+ Ultimate 8K Dimming Pro Infinity One 4 Bezel-less Motion Xcelerator 165Hz FreeSync Premium Pro |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1443.7 x 898.2 x 267.9 |
| Габарити без підставки, мм | 1443.7 x 828.4 x 17.2 |
| Вага без підставки, кг | 22.5 |
| Вага з підставкою, кг | 32.6 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 265 Вт |
| Модель пульту | TM2360G |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 200412
82 169 грн
82 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор Samsung QE65QN800DUXUA
![LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412] LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412]](/content/images/2/623x390l80mc0/23451276117201.jpg)
![LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412] LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412]](/content/images/2/434x390l80mc0/51599921823411.jpg)
![LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412] LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412]](/content/images/2/586x390l80mc0/16601741344784.jpg)
![LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412] LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412]](/content/images/2/439x390l80mc0/66242828742639.jpg)
![LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412] LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412]](/content/images/2/364x390l80mc0/43991728120667.jpg)
![LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412] LED-телевізор Samsung (QE65QN800DUXUA) [200412]](/content/images/2/112x390l80mc0/80868815076885.jpg)