|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | MiniQLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 85" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Покриття екрану | Глянцеве з антибліком |
| Вигнутий екран | Ні |
| Контрастність екрана | Quantum Matrix Technology |
| Процесор | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Технологія матриці | NeoQLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 100 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Графічний процесор | NQ4 AI Gen2 |
| Енергоспоживання стандартне | 234.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Енергоспоживання річне | 342.00 |
| Клас енергоефективності | A |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Cлот розширення (CI Slot), аудіовхід |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 4 |
| HDMI, шт. | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| USB, шт. | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Система динаміків | 4.2.2 |
| Потужність звуку, Вт | 60.00 |
| Потужність колонок | 60 Вт |
| Вихідна потужність, Вт | 60 |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Кількість каналів звуку | 4.2 |
| Браузер | Так |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Камера | Ні |
| Особливості | 4K AI Upscaling Neo Quantum HDR+ Ultimate UHD Dimming Neo Slim 4 Bezel-less Motion Xcelerator 144Hz FreeSync Premium Pro |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 600х400 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1892.2x1143x321.3 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1892.2х1081.9х27.9 мм |
| Підставка під телевізор, мм | 417,6 x 321,3 |
| Вага без підставки, кг | 43.5 кг |
| Вага з підставкою, кг | 49.9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 234 Вт |
| Модель пульту | TM2360G |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 614668
139 199 грн
144 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Нова ера телевізорів Samsung AI TV Процесор NQ4 AI Gen2 Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент на зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення та звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи ви дивитесь контент стрімінгових сервісів, чи граєте в улюблені відеоігри або дивіться спортивні трансляції. Технологія Quantum Matrix Побачте кожну деталь завдяки надточному управлінню світлом Еволюція Neo QLED відбувається завдяки технології Quantum Matrix, яка точно управляє запатентованими міні-світлодіодами Quantum Mini. Таке надточне керування світлом забезпечує прекрасну деталізацію як у темних, так і найяскравіших сценах. Поліпшена плавність рухів із Motion Xcelerator 144 Гц Насолоджуйтесь чіткістю рухів у улюбленому ігровому контенті з роздільною здатністю до 4K та частотою оновлення до 144 Гц Покращена плавність рухів із Motion Xcelerator 144 Гц забезпечує надзвичайно плавну динаміку зображення без затримок та розмиття рухів. Ви можете насолоджуватися чіткими візуальними ефектами та неймовірно високою швидкістю відтворення VRR-ігор з роздільною здатністю до 4K 144 Гц. Покращувач зображень великого розміру Поліпшення зображення на основі штучного інтелекту, створене для супервеликого екрану Масштабування за допомогою штучного інтелекту, зменшення шуму, посилення різкості та інтелектуальні технології покращення чорного – все разом забезпечує оптимальне зображення, адаптоване для екрана надвеликого розміру. ОС Tizen від Samsung Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім програмам та сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смарт-пристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings. Технологія Neo Quantum HDR+ Неперевершена яскравість та насичені кольори в 4K Отримайте більше задоволення від перегляду, відчувши неперевершену яскравість у поєднанні з динамічно-адаптивними кадрами з роздільною здатністю 4K. Neo Quantum HDR+ у 2 рази яскравіший, ніж Neo Quantum HDR, що забезпечує більш яскраві кольори, просочені незрівнянно вищим динамічним діапазоном. Оптимізатор яскравості HDR Уловлюйте приховані деталі у темних сценах Розпізнаючи яскраве денне світло чи навколишнє освітлення, наш процесор NQ AI відповідним чином покращує видимість темних сцен. Насолоджуйтесь яскравими HDR-зображеннями з покращеним регулюванням яскравості та кольорів для більш насиченого та захоплюючого перегляду. Перевірено PANTONE Автентичне відображення кольорів підтверджено PANTONE PANTONE перевіряє передачу 2030 кольорів PANTONE і 110 нових відтінків шкіри. Тому ви можете насолоджуватися точним, реалістичним переглядом краще, ніж будь-коли раніше. Об’ємний звук з Dolby Atmos Новий рівень досвіду з Dolby Atmos Насолоджуйтесь об’ємним звуком нового рівня, який занурює вас глибоко у події. Завдяки об’ємному звуку з Dolby Atmos Neo QLED забезпечує багатовимірний звук для неймовірно реалістичного звучання.
![Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668] Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668]](/content/images/47/390x390l80mc0/29195610647561.jpg)
![Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668] Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668]](/content/images/47/585x390l80mc0/30629395604477.jpg)
![Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668] Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668]](/content/images/47/585x390l80mc0/56104385345902.jpg)
![Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668] Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668]](/content/images/47/585x390l80mc0/35276592792994.jpg)
![Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668] Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668]](/content/images/47/585x390l80mc0/32791838454750.jpg)
![Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668] Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668]](/content/images/47/585x390l80mc0/60796393527670.jpg)
![Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668] Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668]](/content/images/47/585x390l80mc0/79450835132146.jpg)
![Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668] Телевізор Samsung (QE85QN90DAUXUA) [614668]](/content/images/47/585x390l80mc0/97078407785042.jpg)