|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | IdeaPad |
| Модель | IdeaPad Pro 5 14AHP9 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 600 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 6400.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 780M |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), завжди ввімкнено, 1x USB-C® (USB 10 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 1.4, 1x USB-C® (USB4® 40 Гбіт/с), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2.1, до |
| Вага | 1.46 |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 221 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Lenovo IdeaPad |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 84.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + ІЧ із приватною шторкою, датчиком ToF |
| Додаткові параметри | SSD, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | Без LAN, WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8845HS (3.8 - 5.1 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA)
Немає в наявності
Код товару: 300063
38 799 грн
39 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ноутбук 14_2.8K_OLED/R7 8845HS/32/1TB SSD/UMA/DOS/BL/Arctic grey
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063] Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063]](/content/images/6/390x390l80mc0/32383983920784.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063] Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063]](/content/images/6/390x390l80mc0/33803598868232.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063] Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063]](/content/images/6/390x390l80mc0/41262745659827.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063] Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063]](/content/images/6/390x390l80mc0/28579742216935.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063] Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063]](/content/images/6/390x390l80mc0/12730052412599.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063] Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063]](/content/images/6/390x390l80mc0/11281710895506.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063] Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063]](/content/images/6/390x390l80mc0/84533929814210.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063] Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063]](/content/images/6/390x390l80mc0/81350876131461.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063] Ноутбук LENOVO IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA) [300063]](/content/images/6/390x390l80mc0/45034867296109.png)