|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | IdeaPad |
| Модель | IdeaPad Slim 3 15IAN8 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-N305 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® HD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (підтримка передачі даних, Power Delivery і DisplayPort™ 1.2), 1хHDMI® 1.4, 1x кардрідер, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм), 1x роз'єм живлення |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,55 кг |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | IdeaPad Slim |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 47 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 47.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 359.3х235х17.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | Без LAN, WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i3-N305 (1.8-3.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA)
Немає в наявності
Код товару: 605425
15 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надійний помічник із підтримкою інтелектуальних функцій З ноутбуком IdeaPad Slim 3 ви обов’язково привернете увагу оточуючих, куди б ви не попрямували. Він має невелику вагу і на 10% тонше в порівнянні з моделями попереднього покоління. Збільшена площа екрану для комфортної роботи та розваг Оцініть високу якість графіки ноутбука IdeaPad Slim 3. Дисплей займає 88% площі поверхні екрану, завдяки чому створюється враження, що зображення ніби ширяє в повітрі. Крім того, дисплей має сертифікат TUV Low Blue Light, щоб ви могли комфортно працювати з пристроєм багато годин. Крім високої якості зображення, ноутбук також радує чудовим звучанням приголомшливої аудіосистеми з підтримкою технології Dolby Audio. Ідеальне рішення для ефективної роботи у багатозадачному режимі Ноутбук створений на базі найновішого високопродуктивного процесора Intel, який підтримує режим багатозадачності, дозволяючи вам ефективно працювати одночасно з декількома програмами, де б ви не знаходилися. Крім того, пристрій оснащується значним обсягом пам’яті та підтримує технологію Smart Power, яка у режимі реального часу регулює його роботу. А твердотільний накопичувач великої ємності дозволяє зберігати всю вашу мультимедійну бібліотеку та швидко отримувати доступ до файлів. Виняткова універсальність використання Повнофункціональні порти USB Type-C підтримують функцію подачі живлення, виведення зображення на дисплей та високошвидкісної передачі даних для зручнішої роботи з ноутбуком. Технології штучного інтелекту для розширення функціональних можливостей Інтелектуальне навчання розпочинається з інтелектуальних функцій Lenovo AI Engine. Технологія Smart Power дає можливість збільшити продуктивність, час автономної роботи та енергоефективність ПК відповідно до поточних робочих завдань. А технологія Smart Wireless дозволяє довше залишатися на зв’язку. За допомогою вбудованих технологій безпеки, таких як Natural File Guard, ви можете надійно захистити ваші дані, а позбутися неприємного фонового шуму допоможе технології шумозаглушення.
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425]](/content/images/17/390x390l80mc0/83562245370486.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425]](/content/images/17/390x390l80mc0/81019090157798.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425]](/content/images/17/390x390l80mc0/80800304756432.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425]](/content/images/17/390x390l80mc0/25693993005118.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425]](/content/images/17/390x390l80mc0/52361305474146.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425]](/content/images/17/390x390l80mc0/53590252685575.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AGRA) [605425]](/content/images/17/390x390l80mc0/46620411401493.jpg)