|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | IdeaPad Slim |
| Модель | IdeaPad Slim 5 14IMH9 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Кількість ядер CPU | 14 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 7467.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), завжди ввімкнено, 2x USB-C® (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 1.4Ю 1x HDMI® 1.4b, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм), 1x прист |
| Вага | 1.48 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 221 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 57 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 57.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + ІЧ із приватною шторкою, датчиком ToF |
| Додаткові параметри | SSD, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 5-125H (3.6 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA)
Немає в наявності
Код товару: 300153
33 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ноутбук 14WUXGA/U5-125H/32/1TB SSD/Intel HD/DOS/BL/Cloud grey
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153]](/content/images/40/390x390l80mc0/75527172674866.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153]](/content/images/40/390x390l80mc0/22954328510619.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153]](/content/images/40/390x390l80mc0/88042161601712.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153]](/content/images/40/390x390l80mc0/22852349742514.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153]](/content/images/40/390x390l80mc0/74407099310767.png)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 (83DA008MRA) [300153]](/content/images/40/390x390l80mc0/26760857023474.png)