|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | IdeaPad |
| Модель | IdeaPad3 15IAU7 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen1, 1 x Audio Combo jack |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,63 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | IdeaPad 3 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 45 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 45.00 |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.2х236.5х19.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i5-1235U (1.3 - 4.4 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA)
Немає в наявності
Код товару: 611881
21 241 грн
21 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стильний ноутбук для студента або всієї родини Lenovo ideapad 3i 15IAU7 має все необхідне для реалізації навчальних проектів, участі у відеоконференціях і приємного відпочинку. Ноутбук продуманий до деталей: від продуктивної «начинки» до захисної шторки на веб-камері і приємного золотисто-пісочного відтінку корпусу. Мобільність на кожен день Lenovo ideapad 3i 15IAU7 зручно брати на аудиторні заняття та в подорожі - пристрій з екраном діагоналлю 15,6 дюйма важить всього 1,63 кг. Завдяки повністю зарядженій батареї ємністю 45 Вт*ч тобі до 7,5 години не доведеться шукати розетку. Технологія Rapid Charge забезпечить швидкісну «підживлення» акумулятора ideapad 3i 15IAU7 - з 0 до 80% за 60 хвилин. Продумані пристрої введення, інтерфейси, зв’язок Lenovo ideapad 3i 15IAU7 оснащений великим тачпадом і зручними клавішами з підсвічуванням - друкуй з комфортом навіть в повній темряві.
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/390x390l80mc0/77578716334811.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/390x390l80mc0/96257469959869.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/416x390l80mc0/69162755375551.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/517x390l80mc0/94364374985474.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/730x390l80mc0/77223236315919.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/870x205l80mc0/48746422443681.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/394x390l80mc0/88551853399250.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/393x390l80mc0/87756938450608.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/870x218l80mc0/66260932807578.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/666x390l80mc0/92726625594617.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/332x390l80mc0/39186091435636.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/870x238l80mc0/21541238219208.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/581x390l80mc0/30405940343356.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881] Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK018WRA) [611881]](/content/images/14/592x390l80mc0/60168067260188.jpg)