|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ThinkPad L |
| Модель | L16 AMD G1 T |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 7735U Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 4.8 GHz max boost) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 680M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Відеокарта | 680M |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (високошвидкісний USB / USB 2.0), 2x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), один завжди ввімкнено, 1x USB-C® (USB 10 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 1.4, 1x USB-C® (USB4® 40 Гбіт/с), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2 |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | так |
| Вага | 1.77 |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 253 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 57 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 57.00 |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot, Smart Card Reader, Discrete TPM 2.0 Enabled, Fingerprint Reader |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5,0 МП + ІЧ дискретний із приватною шторкою |
| Блок живлення | 65W USB-C® (3-pin) |
| Габарити | 20,78 x 357,2 x 253,4 |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 57 Вт·год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Optional LAN adapter, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 7 PRO 7735U (2.7 - 4.75 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Ethernet (RJ-45), 1x USB-C® (USB 10 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 1.4, 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always |
| Тип клавіатури | Backlit, Ukrainian |
| Мультимедіа | HD audio |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.75 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA)
Немає в наявності
Код товару: 300052
64 236 грн
68 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ноутбук 16WUXGAM/R7 PRO 7735U/32/1TB SSD/UMA/W11P/F/BL/Black
![Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052] Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052]](/content/images/45/390x390l80mc0/37229046355685.png)
![Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052] Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052]](/content/images/45/390x390l80mc0/89383660942066.png)
![Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052] Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052]](/content/images/45/390x390l80mc0/88009418798932.png)
![Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052] Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052]](/content/images/45/390x390l80mc0/93891318900044.png)
![Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052] Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052]](/content/images/45/390x390l80mc0/33832297759813.png)
![Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052] Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052]](/content/images/45/390x390l80mc0/30951654384328.png)
![Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052] Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052]](/content/images/45/390x390l80mc0/22610340453351.png)
![Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052] Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052]](/content/images/45/390x390l80mc0/35159802948377.png)
![Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052] Ноутбук LENOVO L16 AMD G1 T (21L7001KRA) [300052]](/content/images/45/390x390l80mc0/96821425572518.png)