|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | Lenovo LOQ |
| Модель | LOQ 15IAX9 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12600HX (18M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Lenovo® PD 140W and DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45) |
| Вага | 2.38 |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 60 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 60.00 |
| Веб камера | HD 720p with E-shutter |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i5-12600HX (1.8 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA)
Немає в наявності
Код товару: 300312
36 149 грн
37 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA)
Завойовуй ігровий світ разом із Lenovo LOQ 15IAX9!
Розпочніть свою ігрову подорож з Lenovo LOQ 15IAX9 Luna Grey (83GS00MVRA) — стильним ноутбуком, що об’єднує потужність, продуктивність і витончений дизайн. Цей пристрій створений, щоб забезпечити неймовірний ігровий процес і справлятися з найскладнішими завданнями.
Єдиний пристрій для втілення ігрових мрій
Lenovo LOQ 15IAX9 Luna Grey працює на 12-ядерному процесорі Intel Core i5-12600HX із частотою до 4,6 ГГц та кешем 18 МБ, що гарантує швидку і плавну роботу. У поєднанні з відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3050 на 6 ГБ і потужністю 95 Вт цей ноутбук забезпечує відмінну продуктивність ігрового класу за доступною ціною.
Його конструкція оптимізована для охолодження, зберігаючи при цьому компактність і портативність. Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 і 512 ГБ SSD, ноутбук готовий до безперебійної роботи в будь-яких умовах.
Перемагайте в усьому: Висока продуктивність з інтелектуальними технологіями
Lenovo LOQ 15IAX9 обладнаний Lenovo AI Engine+ та AI-чипом LA1, що адаптують продуктивність на льоту, дозволяючи легко перемикатися між ресурсомісткими задачами та вимогливими іграми, автоматично налаштовуючи параметри для оптимальної роботи.
Захоплююча графіка: Чітке зображення та насичені кольори
Випробуйте яскраве зображення на 15,6-дюймовому екрані WQHD з частотою оновлення 165 Гц, яскравістю 350 ніт і повним охопленням sRGB. Технологія NVIDIA G-SYNC усуває розриви зображення, забезпечуючи чіткість і яскравість кожного кадру.
Продумане підключення та автономність
Lenovo LOQ 15IAX9 має зручне розташування портів для безперервного підключення під час ігор, навчання чи потокового передавання даних. Технологія Optimus оптимізує баланс між продуктивністю та часом автономної роботи, а камера з роздільною здатністю 720p і шторкою приватності додають захисту. Відповідність стандарту міцності MIL-STD 810H забезпечує витривалість для щоденного використання.
Завойовуй ігровий світ разом із Lenovo LOQ 15IAX9!
Розпочніть свою ігрову подорож з Lenovo LOQ 15IAX9 Luna Grey (83GS00MVRA) — стильним ноутбуком, що об’єднує потужність, продуктивність і витончений дизайн. Цей пристрій створений, щоб забезпечити неймовірний ігровий процес і справлятися з найскладнішими завданнями.
Єдиний пристрій для втілення ігрових мрій
Lenovo LOQ 15IAX9 Luna Grey працює на 12-ядерному процесорі Intel Core i5-12600HX із частотою до 4,6 ГГц та кешем 18 МБ, що гарантує швидку і плавну роботу. У поєднанні з відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3050 на 6 ГБ і потужністю 95 Вт цей ноутбук забезпечує відмінну продуктивність ігрового класу за доступною ціною.
Його конструкція оптимізована для охолодження, зберігаючи при цьому компактність і портативність. Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 і 512 ГБ SSD, ноутбук готовий до безперебійної роботи в будь-яких умовах.
Перемагайте в усьому: Висока продуктивність з інтелектуальними технологіями
Lenovo LOQ 15IAX9 обладнаний Lenovo AI Engine+ та AI-чипом LA1, що адаптують продуктивність на льоту, дозволяючи легко перемикатися між ресурсомісткими задачами та вимогливими іграми, автоматично налаштовуючи параметри для оптимальної роботи.
Захоплююча графіка: Чітке зображення та насичені кольори
Випробуйте яскраве зображення на 15,6-дюймовому екрані WQHD з частотою оновлення 165 Гц, яскравістю 350 ніт і повним охопленням sRGB. Технологія NVIDIA G-SYNC усуває розриви зображення, забезпечуючи чіткість і яскравість кожного кадру.
Продумане підключення та автономність
Lenovo LOQ 15IAX9 має зручне розташування портів для безперервного підключення під час ігор, навчання чи потокового передавання даних. Технологія Optimus оптимізує баланс між продуктивністю та часом автономної роботи, а камера з роздільною здатністю 720p і шторкою приватності додають захисту. Відповідність стандарту міцності MIL-STD 810H забезпечує витривалість для щоденного використання.
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/14964023306791.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/28636935441796.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/94718321503413.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/45325146640110.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/52950471666298.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/61856682837341.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/84143871001065.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/75704701330975.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/50153062106523.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/16920814914282.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/32017614448034.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/59875189420995.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00MVRA) [300312]](/content/images/47/390x390l80mc0/87798415853125.jpg)